Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
  ANASAYFA
  HAKKIMIZDA
  KURUMSAL
  DOKTORLARIMIZ
  HİZMET DALLARIMIZ
  TEŞHİS - TEDAVİ ÜNİTELERİ
  HASTA MEMNUNİYETİ ANKETİ
  CHECK UP
  HEKİM ve HASTA HAKLARI
  KADROMUZ
  LABORATUVAR ve GÖRÜNTÜLEME
  ANLAŞMALI KURUMLAR
  YAYIN BİRİMİ VE YAYINLAR
  FOTO GALERİ
  RANDEVU ve AMBULANS HİZMETLERİ
  SIKÇA SORULAN SORULAR
  HABERLER
  BÜYÜK ORTADOĞU GRUP ŞİRKETLERİ
 
  ÜYE GİRİŞİ
Kullanıcı :

Şifre

:
 
   
Üye Olmak için Tıklayınız

RANDEVU

BÜYÜK ORTADOĞU GRUP ŞİRKETLERİ
Yeni Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi
DNT ORTADOĞU YAYINCILIK
DNT LAZERYUM ESTETİK ve GÜZELLİK MERKEZİ
BÜYÜK ORTADOĞU SAĞLIK ve EĞİTİM VAKFI
BOMED MEDİKAL

  HAKKIMIZDA

» BİRSEVDADIR ORTADOĞU

                                                        BİRSEVDADIR ORTADOĞU

YIL:1981AY:Temmuz YER: Hekimler Birliği Vakfı’nın Hamamönü Merkez binasındaki toplantı salonu, toplantı gündeminin bir maddesi Poliklinik kurma fikri. Toplantıda bulunan doktor arkadaşlar tarafından büyük bir ilgi ve heyecanla karşılandı.

Alınan karar kısa bir süre içerisinde hayatiyete geçti ve Samanpazarı semtinde Vakfa ait erkek öğrenci yurdunun bir bölümünde Kadın doğum uzmanı, rahmetli Op. Dr. Emine SERİM öncülüğünde ilkyardım ve tedavi polikliniği olarak bugünkü, Ortadoğu doğmuş oldu.

Ekonomik şartların ağırlaşması ve artan ihtiyaca erkek öğrenci yurdunda cevap veremememiz nedeniyle 1985yılında Ulus’taki adresine isim değişikliği ile birlikteÖzel Ortadoğu Polikliniğiolarak hizmetine devam etmiştir.1999 yılında çıkartılan bir yönetmelikle Vakıfların sağlıkla ilgili faaliyetlerine kısıtlama getirilince Ortadoğu Polikliniği Vakıftan ayrılarak özelleştirilmiş ve bu adreste kesintisiz 20 yılı aşkın faaliyetini sürdürmüştür.

Hayat şartlarının tüm olumsuzluklarına karşı sağlıklı bir nesil yetiştirmek ve sağlıklı bir toplum oluşturmak ideali ile harekete geçen polikliniğimiz ilkeli çalışma, ahlaki değerlere saygılı ve hiçbir zaman ve hiçbir şart altında bunlardan taviz vermeden bugünlere gelmiştir.

Bu günlere gelmek tabiki kolay olmadı. Polikliniğimiz hizmet verdiği dönem içersinde çeşitli badireler atlatmıştır. Gerek ekonomik, gerekse siyasi açıdan çeşitli krizler yaşamıştır. Ancak her seferinde onurlu duruşları sayesinde bunların üstesinden gelmiştir.

Tüm çalışanlarımız halka hizmet etmenin Hakka hizmet etmek olduğunun bilincindedir.

25 yıllık deneyimini 2006 yılında alınan bir kararla Tıp Merkezi çatısı altında sürdürmeye karar verdik. 1500m2’lik bir alanda 100 kişilik bir sağlık kadrosuyla 19 ayrı branşta poliklinik hizmeti, günde ortalama 500 hasta, 1500 Laboratuar testi, 300 Radyoloji tetkiki, 10 Ameliyat, 24 saat Acil Servis hizmeti, hasta nakil Ambulansı, Ameliyathane ile teknolojik cihazlarla donatılmış olan Tıp Merkezimiz kısa bir sürede kuruluşunu tamamlayarak Yenimahalle ilçesinde özel sağlık sektörleri arasında hak ettiği yerini almıştır. Halkımızın bizlere göstermiş olduğu güven ve teveccühe teşekkür ederim.

30 yıllık hizmet dönemi içerisinde birçok doktor, hemşire, sağlık memuru gibi meslektaşlarımız polikliniğimize emek vermiş, milyonları aşan sayıda insana şifa dağıtmıştır. Ortadoğu polikliniği bünyesinde çalışan bu gönüldaşlarımız daha sonraları ülke yönetimine de talip olmuşlar. Milletvekili, Müsteşar, Rektör gibi devletin çeşitli kademelerinde aktif olarak görev almışlardır. Şu anda bu gibi görevlerde olan arkadaşlarımız mevcuttur.

Sağlık alanında önemli başarılara imza atan, tıp bilimine önemli katkılar sağlayan Ortadoğu ailesi ve onların mensupları, bizler için bir övünç kaynağı olmuştur. Bu onurlu görevi her şartta yerine getiren çalışanlarımızdan ahrete intikal edenlere Allah’tan rahmet, hayatta olanlara sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Bu güzide kuruluşun fikir babası, duayeni, bir neferi olmaktan mutluluk ve onur duymaktayım.

                                                                                                   Op. Dr. Sadi KAYA

                                                          Büyük Ortadoğu Sağlık ve Eğitim Vakfı Başkanı

 

ANASAYFA | HAKKIMIZDA | HİZMETLERİMİZ | İNSAN KAYNAKLARI | İLETİŞİM | WEBMAİL
Tüm Hakları Özel Büyük Ortadoğu Tıp Merkezi'ne aittir.

Web Tasarım: 3Dizayn İnternet Hizmetleri